Savić Stovariste salon keramike Smederevska Palanka
GLAVAŠEVA 70/2
SMEDEREVSKA PALANKA

Savić Stovariste salon keramike Smederevska Palanka GLAVAŠEVA 70/2 SMEDEREVSKA PALANKA se nalazi u delatnosti: STOVARIŠTA SMEDEREVSKA PALANKA i u kategoriji: STOVARIŠTA SRBIJA.

Savić Stovariste Salon Keramike Lazarevac. Gradjevinski materijal, keramika, kamena i mineralna vuna.

SMEDEREVO

Adresa: 11300, Sesnestog Oktobra 12/3 | Telefon: 026/672-590; 060-37-07-116 | Radno Vreme: 08h : 16:30h | Subotom :09h : 14h | Email: Smederevo@Savic.Rs

MLADENOVAC

Adresa: Vardarska 1, Mladenovac | Telefon: +381 (0)11 8246-918, +381 (0)60 37 07 111 | Radno Vreme: 07:30h -15:30h. | Subotom : 7:30h -14:30h | E-Mail : Mladenovac@Savic.Rs

ZEMUN

Adresa: Ugrinovacka 171(Ulaz U Zadrugarsku BB ) | Telefon: 060-37-07-114,060-37-07-124 | Radno Vreme: 07h : 16h. Subotom :07h : 13h. | Email: Zemun@Savic.Rs

LAZAREVAC

Adresa: Ibarski Put Bb, Lazarevac | Telefon: +381 (0)60 37 07 115 060/37-07-113 | Radno Vreme: 07:30-15:30h | Subota :07:30h – 14:30h | E-Mail: Lazarevac@Savic.Rs

VALJEVO

Adresa: 14000, Knez Mihajlova 25 | Telefon:; 060-37-07-119 | Radno Vreme: 08:00h : 17:00h | Subotom : 08h : 14h | Email: Valjevo@Savic.Rs

KRAGUJEVAC

Adresa: 34000, Ljubomira Jovanovića 2 | Telefon: 034-325-557; 060-370-71-08, 060/37-07-117 | Radno Vreme: 08h : 17h | Subotom :08h : 15h | Email : Kragujevacstovariste@Savic.Rs

POZAREVAC

Adresa: 12000, Ljubičevsko naselje (Beogradski put) Telefon: 060/3707 119

 

KERAMIKA

GRAĐEVINSKI MATERIJAL

NAŠ PROIZVODNI PROGRAM

Radno Vreme: 07h-17h. Subotom : 07h-15h., Kljucne reci: Savić Stovariste Smederevska Palanka, gradjevinski materijal Smederevska Palanka, salon keramike Smederevska Palanka, kamena vuna Smederevska Palanka, mineralna vuna Smederevska Palanka

Tel/Fax: 321 862, 318 086, 317 906
PIB: 101932003
Tekuci racun: 205-15668-32, 160-39028-71

Kategorija
Kategorija po gradu
Adresa
GLAVAŠEVA 70/2
Poštanski broj
11420
Mesto
SMEDEREVSKA PALANKA
Region
Srbija
Država
Srbija
Telefon
026/Blagajna: 060/3707 118

mapa firme

Dodaj komentar

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.